| abc_5716 a întrebat:

:*

Merg sandale model asemanator cu acestea http://lacomanda2010.blogspot.com/......_2326.html (inflorate, albe cu model rosu, verde, galben, albastru)
Maieu asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0&biw=1280&bih=709 (fara paiete si cu un model negru sus)

Si sacou genul acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:35&tx=28&ty=86&biw=1280&bih=709?

Cu ce pantaloni, geanta(plic) si accesorii as putea sa ii asortez?:D:)

Funda pentru cele mai frumoase optiuni :D!

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
in primul rand imi place sacoul, daca ar avea maneca trei sferturi ar fi si mai ok big grin

te sfatuiesc sa optezi pentru niste blugi conici negri sau indigo simpli

accesorii.
un lant lung cu ceva funny(pandantiv) colorat sau daca nu gasesti niste margele lungi dar tot colorate
IMPORTANT! lasa sacoul deschis!

daca ai sacoul cu maneca trei sferturi o bratara gigant cu motive florale(ca sandalele) e bine venita! foarte bine venita!

ca cercelusi alege tot ceva funny!

te-am sfatuit ca toate accesoriile sa fie colorate si funny pentru ca tinuta e deja destul de serioasa si doar it's summer time!

ai grija la plic(pentru ca nu ne-ai dat detalii despre el)

distractie placuta!

P.S. scuze ca nu ti-am dat poze...dar gasesti tot ce ti-am dat mai sus la meli melo.

mult succes!

3 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Atunci ai noroc

o sa fi super frumoasa love struck

| abc_5716 explică:

Bianca,multumesc pentru raspuns:* si sacoul.este cu maneca 3 sferturi nu este exact ca cel din imagine, este ceva de genul acela>big grin

| rebeca_2878 a răspuns:

Pantaloni conici, bratari mari, o geanta mare si daca nu iti mai iei si sacoul merge o palarie.