| Anonim134 a întrebat:

Hei mi´am cumparat o pereche de bascheti de culoarea http://www.google.ro/......tp?/imgres isc:green%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&biw=1280&bih=709 cu ce as putea sa´i asortez. multumesc funda. x

4 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.e o culoare frumoasa.merge foarte bine asortata cu galben!

funda?:X

| RockLover94 a răspuns:

Galben,negru,alb sau diferite nuante de verdehappyImi place culoareawinkingSa-i porti sanatoasa.

| FericituIndragostit a răspuns:

Negru,nuante de mov,aqua, alb, albastru si mai vezi uwinking

| ĿФsт a răspuns:

Pai.ar merge cu rosu ...alb,negru,galben,albastru inchis.si cam atat