| Inela a întrebat:

Mi-au aparut pe fata diferite cosuri micute, pencte pe obraji etc.
Imi puteti spune sau sa-mi dati linkul la niste masti de fata pentru asa ceva, ten mixt sau mai stiu. (masti naturiste, de pregatit in casa) :* happy puppy dog eyes

1 răspuns:
| Mihaela_Dumitrescu_1977 a răspuns:

Buna - poti incerca sa iti prepari acasa in 30 de ml de ulei de jojoba bio sa pui 2-3 picaturi de ulei esential de salvie si 2-3 picaturi de ulei esential de Tea Tree si sa aplici pe fata seara, dupa demachiere. Sau poti apela la creme bio antiacnee http://www.seebio.ro/branduri/acne-control-cosmetice-naturale.html