| Ana474 a întrebat:

Nu pot sa inteleg de ce tot primesc reprosuri la faptul ca eu port destul de mult crop topuri. Inclusiv de la parinti. Numai ca eu port crop topuri la care abia se vede buricul, deci nu e mare lucru mai ales ca le port cu pantaloni cu talie inalta (si optional un cardigan)

Azi am fost prin oras si am mers asa:
https://www.google.ro/......ps?/search

Iar Vara primesc cele mai multe reprosuri. Pentru ca e mai cald si le port mai mult. De obicei vara asortez crop topurile cam asa: Imi iau o camasa/tricou o/il leg pana la buric si cu niste pantaloni cu talie nici joasa nici inala.

Intrebarea mea este daca credeti ca este ok stilul meu. Apropo am 17 ani. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Eu cred ca nu e nimic in neregula cu stilul tau. Fi originala si fi tu insuti. Nu trebuie sa ne modelam dupa cum ne cere "societatea". Eu cred ca ai dreptul sa porti orice vrei daca iti place si iti sta bine. Daca am asculta toti de gura lumii...