| AndreeaStoica01 a întrebat:

Nu stau in Romania. Mi-am facut un tricou pana la buric. Ca sa înțelegeți este un tricou putin mai lung care l-am tăiat si m-am legat pana la buric. Arata bine imi place dar nu stiu cu ce sa il iau. Va rog spuneti-mi.
P.S. Nu vreau sa il port cu pantaloni cu talie inalta pentru ca vreau sa se vadă buricul cat mai mult aducă sexy

1 răspuns:
| marypitikut12 a răspuns:

Ziua ii poti purta cu niste pantaloni scurti albi sau pantaloni scurti gen "Boyfriend jeans" (cu taieturi). Noaptea ii poti purta cu o fusta mulata (de preferat o fusta din piele) cam deasupra genunchiului. Sper ca te-am ajutat sau te-am inspirat!