| Pufick a întrebat:

Nu prea stiu in ce sa ma imbrac de halloween.Adica nu vreau un costum cumparat,ceva ce pot sa fac acasa, dar nici o vrajitoare sau ceva copilaresc.Sau niste idei de machiaj si coafura pe care mi le-as putea face asa as putea sa ma imbrac in blugi si o bluza.
Cel mai bun raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Cauta pe google/youtube ca vei gasi o gramada de idei. Daca vrei ceva simplu, ai putea sa-ti pui o bluza neagra cu dantela sau fara ce model doresti tu, blugi, niste botine negre, sa-ti pui o diadema cu urechiuse de pisica si sa-ti desenezi pe fata mustati si nasuc de pisicahee hee

| smart01 a răspuns:

Alege un machiaj care crezi ca-l poti realiza mai usor. Ai primit o multime de propuneri si poti gasi si tu pe YouTube. Si daca vrei ca totul sa fie si mai 'realist", poti gasi un tricou imprimat cu personajul pe care l-ai ales: pisica, zombie, vampir, zana etc., asa cum sunt acestea: http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/cadouri-halloween/ Bafta!