| Deea6969 a întrebat:

Buna TPU!
Prin clasa I m-a impins o colega si am si acum semnul in genunchi...Si vreau sa scap de el. M-am saturat de semnul asta. E cu vreo 2-3 nuante mai inchise decat pielea mea. M-am bronzat, dar DEGEABA.
Sfaturi, ceva ca sa-mi treaca?
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Foloseşte unguent de gălbenele, sau ceva creme. Întreabă-ţi mama ce ai putea face.

1 răspuns:
| rocket1204 a răspuns:

Poti folosi diverse creme sau unguente care special pentru zone ale pielii cu alte nuante. De la Farmec este o crema pentru uniformizarea culorii pielii si disparitia petelor. Gasesti in farmacii sau chiar si in hipermarketuri la cosmetice.