| AndreeaBlack a întrebat:

Vreau sa scap de o problema pe care o am de cand ma stiu...rosesc foarte repede din orice motiv chiar daca ma simt bine in pielea mea...M-am saturat, chiar vreau sa scap de asta...Stiti daca as putea sa scap cumva de asta sau sa folosesc un fond de ten foarte bun.Please!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Foloseste var

| Idkidk a răspuns:

Vopseste-te draga mea. :3

| Holy2010 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai sau daca ai si alte probleme de sanatate asociate. Exista tratament medicamentos dar e sistemic si indicatia primara este pentru sistemul cardio-vascular insa se prescrie si pentru blushing uneori. Beta blocantele se folosesc dar si clonidina. Trebuie sa mergi la medic, sa iti faci un consult si sa vezi daca merita pe termen lung. Eu zic ca nu. Pana atunci foloseste un fond de ten cu acoperire mare sau corector cu nuanta verde pentru ca neutralizeaza rosu.

| Porcusorul a răspuns:

De ce ai vrea sa scapi de asa ceva? Esti fata-cameleon.