| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU produsele pentru acnee de la thursday plantation sunt bune, ati folosit aceste produse? DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu zic sa nu te increzi in ceea ce auzi de la altii.
Daca vrei sa scapi de acnee, mergi la un dermatolog care iti va sugera cu ce sa te dai ca sa scapi de coșuri.

| JetBlueJet a răspuns:

Sa NU folosesti niciodata produsele care ti se par tie ca-s bune si ca ti-ar face bine.
Tenurile tuturor persoanelor sunt diferite si ti-ar putea inrautati situatia.
Am auzit ca sapunurile cu sulf sunt bune pentru acnee.
-Eu nu as folosi.
Poti sa-ti faci niste analize, te duci la medicul de familie si intrebi ce analize trebuie sa faci, si dupa ce le faci vei sti ce tratament sa-ti iei.
-Poti incerca dar s-ar putea sa-ti faca rau.