| aluca2796 a întrebat:

A incercat cineva produsele Thursday Plantation pentru acnee? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Elide a răspuns:

Rezultate 0! Bani aruncați degeaba nu și.au făcut efectul deloc atunci când am avut probleme..asta acum 2 ani

| curious01 a răspuns:

Abia le-am comandat si eu, amazuit ca-s foarte bune, si au avantajul de a fi naturale.

| Simona_Carmen_1997 a răspuns (pentru curious01):

Chiar acum le am comandat si eu. sper sa fie de folos happy

| Valera_Gorbuleak_1992 a răspuns:

Nu, dar recomand Zinerit!