| BeautifulAngelOana a întrebat:

Buna,TPU! Saptamana aceasta un coleg mi-a rupt unghiile! Si acum le am mici si nu stiu cum sa mi le fac! Eu am impresia ca unghiile mele,asa mici, sunt oribile! Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

4 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi, există 3 lucruri pe care poţi să le faci:
1. Cumpără-ţi ulei de ricin şi da-te pe unghii cu el, ca să-ţi crească mai repede.
2. Pune-ţi unghii false.
3. Du-te la un salon şi pune-ţi unghii cu gel, care sigur te vor costa peste 50 de lei însă.

| BeautifulAngelOana explică (pentru MalleusMaleficarum):

1 nu imi pun unghii false pentru ca mi le stric pe ale mele

| Issa20sb a răspuns:

La unghiute mici happycel mai bine vin culoriile neon happy zic eu (roz, galben, verde, rosu, portocaliu) ..etc

| deeabff a răspuns:

Buna.si eu le-am avut mari si crede-ma poti gasi moduri de a ti le face frumoase asa mici
ex.:la scoala poti incerca sa le faci rotunde cu lac

in weekend doar varfurile(french) cu alb iar in rest rosii sau ce culri iti plac

sak nu vrei asa doar fale rotunde/patrate si lasale asa