| Corina34 a întrebat:

Stie cineva unde gasesc sampon colorant in magazine? Si de la ce firma? Vreau sa ma fac un blond mai inchis, eu fiind saten deschis. Credeti ca va prinde culoarea? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Samponul nu are absolut nicio putere de deschdere a firului de par. Daca vrei sa te decolorezi cu 2 tonuri iti recomand o vopsea fara amoniac.

| supermamici a răspuns:

Tu ai nevoie de un sampon cu reflexii, iti recomand sampoanele naturale, vezi prezentare aici: http://timez.ro/produse-profesionale-pentru-ingrijirea-parului/
Iar daca comanzi online de pe site-ul vanzatorului vei beneficia si de cadouri surpriza (geanta de cosmetice, transport gratuit, etc).

| zuzualina a răspuns:

Îmi scapă denumirea, dar îți spun sigur că un șampon colorant de culoare deschisă nu va prinde pe un păr de culoare închisă.