| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun tratament, crema, ser, ceva impotriva vergeturilor dar care a avut efect vizibil? Daca da, de unde pot lua si cam ce pret are?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Din pacate ele nu o sa se duca niciodata in totalitate ( doar cu laserul sau peeling, dar asta dupa ce consulti un dermatolog).
Incerca preveniv sa aplici o crema bogata cu vitamina e si a ( eu aplic dupa dus, aproape pe tot corpul).
Eu folosesc o crema de la gerovital plant - crema restructuranta antivergeturi. Mie imi face bine, si nu mi-a aparut alte vergeturi + plus ca cele vechi sau mai estompat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
Recomand crema anticelulitica Swedish Spa de la Oriflame sau te poti masa cu un gel de dus cu cafea, are efecte anticelulitice.
O zi buna.