| BeautifulGirl1 a întrebat:

Buna,TPU stiti ce parfumuri sunt mai de calitate in catalogul avon? Sau ce parfum credeti ca miroase cel mai bine, dupa voi astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Am avut Perceive luni la rand, am cumparat vreo 6 sticlute pentru ca mi se parea ca miroase cel mai ok.Cu majoritatea parfumurilor aveam probleme pentru ca dupa un timp nu mai puteam sa le sufar mai ales dimineata si mi se facea rau, dar cu Perceive m-am inteles foarte bine.
Niciun parfum de la avon nu mi se pare de calitate pentru simplul fapt ca nu persista mult timp mirosul.
Acum am Divine de la oriflame si imi place foarte mult.Il poti incerca pe asta daca vrei, eu sunt la a 4 a sticluta.

8 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Buna!
Nu iti pot spune care miroase mai bine, gusturile difera, incearca sa faci rost de mostre sau incearca cu incheietura la paginile parfumate.
Pa, pa! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Little Black Dress e cel mai bun.
Te pup!

| Eviix a răspuns:

Am cumparat si eu unu. Miroase foarte fain. Nu mai stiu cum se numeste laughing.

| BubblesWorld a răspuns:

Printre preferatele mele sunt Rare Pearls, colectia Today Tomorrow Always si Outspoken de la Fergie. Mirosul persista destul de mult

| LoveLebadaa a răspuns (pentru BubblesWorld):

Heii happy! Astea sunt si preferatele melehee hee Le ador, pur si simplu love struck

| sheiku a răspuns:

Incearca cu produsele de la Farmasi Romania. Nu am altceva la indemana acum decat sa te indrum catre canalul lor unde publica si catalogul in format HD.
https://www.youtube.com/channe/UCLcUMpzHoWV_TMPjP_hjRkw

| BeautifulGirl1 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.O sa mai incerc si ce mi-ati spus voi.

| Madii12 a răspuns:

Eu am primit acum 1 an Volare de magnolie. Mi se pare destul de puternic mirosul, deci nu il recomand tuturor. Charlotte e cam la fel.