| 0PopaPorno a întrebat:

Sunt baiat si in prezent sunt tuns intr-un still "emo" laughing ca sa zic asa. Dar am observat ca multi s-au tuns intr-un stil : creasta si tuns pe parti. Cum as putea sa-mi aranjez parul ca sa imi stea ridicat in sus ca o "creasta"? Fundoi.

Răspuns Câştigător
| kitishor a răspuns:

Buna. Pai intai trebuie sa te duci la frizer si sa ii spui sa te tunda septar. adica tuns prin parti dar nu de tot laughing ti-l lasa cu 2 prin parti si in sus cu 4-5 (maxim ). adica in sus sa ti-l lasi sa creasca. Dar nu mult ca o sa arati ca muma padurii laughing
Asa e tuns si fratemiu.si ca sa iti stea ridicat in sus te dai cu gel.
Dar eu as zice sa-ti lasi parul asa happy Dar oricum. Conteaza ce vrei tu.
DEci ti-am zis pasii. te duci la frizer, te tunde septar ( 2 prin parti si sus 4) preferinta ta happy
Bafta! happy

3 răspunsuri:
| oanamari333 a răspuns:

Mai copile cu creasta nu-i asa fain sincer! taieti din par in spate foarte scurt si in fata lasati parul lung adc pe frunte, ca sa-l poti pune intr-o parte! funda?

| Xander98 a răspuns:

Salut, daca ai parul putin mai mare, ai putea lua o crema de stilling(gel de par, care poate fi NIVEA for men, etc) si sa iei 2 pieptene si sa incerci sa ridici parul, adica sa faci creasta, cu ambele pieptene deodata.Bafta happy

| louistomlinson a răspuns:

Deci potii sa incerci cu gel de par sau cu fixativ! tongue