| ManUTD a întrebat:

Buna TPU sunt baiat si vreau sa-mi fac freza cu placa de intins parul, dar nu stiu sa o folosesc, Explicati-mi va rog cum sa imi fac freza cu placa de intins parul, FUNDA pentru cel mai bun raspuns, chiar daca nu extrem de detaliat asa in mare cum sa procedez. Multumesc

Răspuns Câştigător
| IateyourCookie a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=aB4OFvWkFec sau
http://www.youtube.com/watch?v=-HZvK_B1wZY&feature=related doar partea cu indreptatul. sper ca ti-am fs de folos. FUNDA? :X

2 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Poi lasi placa la incalzit 10 minute sau mai mult, depinde de placa, oricum pune degetul si daca strigi auu s-a incalzitlaughing. Apoi iei o suvita de par o prinzi cu placa si tragi din interior spre exterior. Daca vrei sa ii dai volum poti sa rasucesti placa spre interior. Sper ca ai resusit sa prinzi ca doar nu e asa de greustraight face

| geo_5694 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu te dai cu placa ca iti arzi parul mai ales ca esti baiat