| 0881099 a întrebat:

Hei,stiti ce se spune daca iti faci inca o gaura in urechea dreapta? Dar in urechea stanga? La mine in cartier se zice ca daca iti faci in urechea dreapta esti c***a,iar in cea stanga e bine,oricum eu nu cred asa ceva,dar vreau sa stiu si parerea vostra, pentru ca parca imi surade ideea.

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Cred ca fiecare suntem stapani pe propriul corp si atata timp cat nu ne batem joc de el, putem sa nu luam in seama comentariile malitioase ale celorlalti. Daca ti s-ar fi spus ca vei deveni catelus, i-ai fi crezut? Fii serioasa si nu te lua dupa gura lumii! Aceasta "gura" a despartit oameni, i-a condamnat fara vina, i-a saracit sau i-a imbogatit etc., etc. Daca tu te simti bine in pielea ta si nu ti se intampla nimic rau care sa puna in pericol viata ta, atunci e OK! Numai bine!

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Eu nu cunosc nicio ''prejudecata'' legata de asta, deci e foarte probabil sa o fi inventat cineva din cartierul tau. Nu conteaza urechea in care doresti sa iti faci piercing si nu ar trebui sa tii cont de asa ceva.