| Kiddy1998 a întrebat:

Sunt un baiat de 15 ani am parul tuns pe laterale si putin mai mare sus, iar bretonul il am putin mai lung pe o parte imi vine cam pana la ochi. Daca il las sa creasca peste ochi as avea nevoie de placa sa arate mai bine? tongue Ms TPU

Răspuns Câştigător
| MetalHead04 a răspuns:

Nu neaparat thinking oricum e mai fain cu bretonul mai lung :3

3 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Depinde cum vrei să stea. Dacă îţi creşte nu e problemă că îl d-ai pe o parte. Când îl întinzi cu placa părul tinde să îţi stea în ochi şi ca să nu rămâi cu jumătate de frunte descoperită trebuie să ai părul la fel de lung şi pe laterale, ca să îl poţi da şi pe ăla tot într-o parte. Nu ştiu cât de explicită am fost, dar nici nu ştiu exact cum ai tu părul acum, în fine. Dă-mi un mesaj dacă vrei să explic iar mai îndetaliat.

| Kiddy1998 explică:

Daca vrei si ai timp da-mi un add pe fb acolo putem vb si imi poti explica mai bine numele meu e Nistor Valentin am la profil o poza cu un personaj din desene happy Astept cererea ta dacahappy Mss tongue

| TheB3stKiller a răspuns:

Da ca sa fie intins si tot timpul aranjat ca sa nu pari ciufulit