| anonim_4396 a întrebat:

Tot cresc in inaltime cu toate ca am 20 de ani si sunt fata.Este normal? funda multumesc

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Da e destul de ok.

| Rockart a răspuns:

Din câte ştiu eu, oasele se opresc din creştere în jurul vârstei de 21-22 de ani. Deci, da. E cât se poate de normal.

| Roxana121 a răspuns:

De ce sa nu fie normal? fetele nantute sunt frumoase si plac baietilorbig grin Din cite stiu eu si in inaltime, si in picior cresti pina la 24 de ani.

| Lindaaa a răspuns:

Da clar lucru oasele cresc pina la 25 de ani asa ca pina la acea virsta poti sa cresti as ca nu te ingrijora
funda?

| BlackandWhiteMady a răspuns:

Eu nu am mai crescut prea tare de cand mi-a venit menstruatia pentru prima data(cam pe la 13 ani)poate doar 1 cm-2(mentionez ca am 1.75 cam asa ceva). Poate e ceva genetic.Ai pe cineva mai inalt in familie? Mama, tata, bunic, bunica etc

| dyana99scumpick a răspuns:

Pai asa cred ca este normal...depinde ce inaltime ai acum...

| Sergiu91 a răspuns:

Daca vrei sa cresti in inaltime poti incerca programul de crescut in inaltime al celor de la Cresterea in inaltime(inaltime.com). Eu am cumparat-o si m-am apucat de program de 2 zile, ceea ce ma motivat pe mine sa o cumpar a fost recomandarea unui prieten, care chiar a crescut 4 cm in inaltime in numai 3 saptamanistraight face si e de-o vaarsta cu mine...19 ani. Poti incerca. Baftra cu crescutul