| pantera_1547 a întrebat:

Unde pot gasi rochita 2 in 1 de la melodia lui koharu kusumi chance? Funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Akumaki a răspuns:

Deci, se pare ca te uiti la Kilari. M-am uitat si eu cred ca maxim 3 episoade dar a inceput sa nu-mi mai placa, sa ma enerveze rau. Nu prea cred ca gasesti in Romania [ de obicei in Romania nu se gasesc elemente de costplay ]. Poti incerca pe site-uri mari gen eBay sau care mai e, cauti, eventual si gasesti ce vrei tu, comanzi si astepti sa-ti vina prin curier rapid sau prin posta. E cam greu de facut astfel de comenzi, daca vin din Japonia sau de undeva din America trebuie sa platesti avionul si mai multe chestii, deci e complicat. In Romania nu am gasit nici eu cand am cautat costplay-uri dar poate tu vei gasi. Scuze ca nu ti-am putut da mai multe informatii, chiar am dat si eu cateva search-uri dar nu am gasit nimic. Mult noroc!

| pantera_1547 explică (pentru Akumaki):

Multumesc oricum :*!

1 răspuns: