| Raluk099 a întrebat:

va rog frumos sa-mi dati si mie cateva idei despre cum as putea sa ma imbrac cand merg la o plimbare si e cald afara(multe detalii)Cel mai bun rassp primeste funda!:*

Răspuns Câştigător
| monikutzata a răspuns:

Raluk:X:X eu una cand e foarte cald afara imi iau niste pantaloni scurti de blug putin bufati si cu bata sus si putin cand se termina dar repet foarte scurti si un tricu alb sa fie cu ceva roz sau rosu pe el si niste ochelari de soare ar fi super misto:Xte simti si comod cald nu ti-e asa tare pentru ca sunt culori deschiselove struck te rog prima fundita sa o primesc de la tinebatting eyelashes

sau daca nu poti alege o rochita sa fie alb sau roz culori deschise ca sa nu atraga caldura prea mult si sa nu fie stramta pe tine ci larguta:Xtrasnet moda asta:X:X:X:X

si ultima idee a mea ar fi niste colanti gri si un maieu roz mai lungut ar fi belealove struckcomod astalove struck

fundita plz:X

8 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Fie ca mergi la un eveniment elegant, fie ca alegi sa mergi doar la o plimbare iata niste modele de rochite aflate in trend in aceasta vara:http://www.karena.ro/......-vara-2011

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Buna! Pai ai putea opta pentru o pereche de pantaloni scurti/ o fustita si un tricou/maieu, iar in picioare sandale/ tenisi. Sau ar mai fi varianta unei rochite, iar in picioare cu sandale/ balerini/ pantofi. Succes!

| monikutzata a răspuns:

Ms pentru funditsa>big grin

| berelahalba a răspuns:

Omg daca e cald te imbraci cat mai lejer si mai subtire scurt...

| Cezzy a răspuns:

Hmmm pai daca iti plac rochitele ia-ti una! la ea poti asorta o poseta, niste accesori si sa nu uitam de pantofi! Daca nu iti plac rochitele ia-ti un pantalon treisferturi din blugi si un maieu cu spatele gol si accesorii. Iti poti lua si o fusta draguta nu prea lunga dar nici prea scurta potrivita, un tricou, niste accesori si la toate aceste tinute nu uita de pantofii cu toc! Sper ca te-am ajutat!

| xLaryssa a răspuns:

Iti poti lua niste pantaloni 3 sferturi cu tur jos ( cu model floral).de culoare roz-crem...si un maieu gri cu spatele gol.niste sadale albe iar daca vrei poti sa mai adaugi niste accesorii cum ar fi: niste bratari inele si un lantisor dragut happy

| Raluk099 explică:

Multumesc mult!:*