| Giulia97Anna explică:

Mda,trebuia un destept sa se trezeasca si sa zica ceva.

| NeymarJr11 a răspuns:

Nie:*

| JohnCena02 a răspuns:

Ai bagat capu in wc?

| Giulia97Anna explică (pentru JohnCena02):

Nu,de ce intrebi? Vrei sa ti-l bag eu pe al tau? De ce ma jignesti? Mori daca imi scrii un raspuns decent?

| JohnCena02 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Daca tu te crezi "frumoasa" dc mai intrebi si daca eu ti-am zis ca nu esti de ce comentezi? Daca arati parca si-a dat drumu cineva pe fata ta, nu e vina meawinking

| Giulia97Anna explică (pentru JohnCena02):

Tu esti tampit? As vrea sa vad o poza cu tine, sa vad ce frumusete mare esti tu.Si nu ma cred frumoasa, da?! Toate fetele sunt frumoase, nu exista fete urate.

| JohnCena02 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Atunci de ce intrebi daca esti frumoasa sau urata? Si te superi cand zice cineva ca esti urata? Tu ai intrebat. Ps:Zici ca esti depe redtube

| Giulia97Anna explică (pentru JohnCena02):

Nu ma supar cand cineva imi zice ca sunt urata. Daca acel cineva imi zice asta intr-un mod civilizat, mod pe care tu nu il practici.

| FaraSareDoi a răspuns:

Arati bine. Vreau sa iti dau un sfat ca sa arati si mai bine : inceraca sa te pensezi putin. Sper ca nu mi-ai luat-o in nume de rau. :*.

| Giulia97Anna explică (pentru FaraSareDoi):

Nu,nu ti-am luat-o in nume de rau, multi imi spun asta.Dar eu nu stiu sa ma pensez.Ma pensez numai la ocazii speciale.

| FaraSareDoi a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Mergi la un salon sau roaga o prietena sau pe mama ta. Important este sa iti dea o forma frumoasa prima data, ca dupa aceea cum prinzi un fir care da sa creasca, il iei imediat. Nu e asa de greu pe cat pare. happy

| Giulia97Anna explică (pentru FaraSareDoi):

Ba da, este greu.Eu stau la sat, cel mai apropiat oras este la 8-9 km.Asta nu este o problema.Parintii mei au masina si m-ar putea duce, dar tata nu are timp iar mama, sincer ea nu are chef sa mearga cu mine la salon.In oras poti ajunge si cu mazi-taxi, care pleaca din sat de la mine, dar parintii nu ma lasa singura.Desi eu fac naveta la liceul in care invat in fiecare zi singura s-au cu cateva prietene din sat de la mine cu care sunt si in clasa cu ele.

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Ai o infatisare frumoasa.
Esti superba.
Doua sfaturi!
Prindeti parul sus gen` (coada de cal), o sa arati si mai frumoasa.
Si penseazate.
In caz ca nu stii. Poti apela la un salon de cosmetica.
Sper ca ti-am fost de folos.
Pa.

| Giulia97Anna explică (pentru Ralucagreen23):

Mersi,dar mie nu-mi place parul prins in coada de cal.

| Ralucagreen23 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Atunci prindel in asa fel incat sa nu mai ai fata acoperita de el.
Esti frumoasa.
Nu am zis ca iti sta urat desprins. Dar este prea...iti acopera fata.
Chiar daca nu il vrei prins intro coada lasa-l desprins, dar puneti o clama.
In rest esti minunata.

| thestyle a răspuns:

Esti frumoasa...multe ar vrea sa arate ca tine

| Giulia97Anna explică (pentru thestyle):

Serios? Multumesc frumos! happy

| thestyle a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Cu placere..nu lua in seama toate raspunsurile urate (sunt niste panarame)

| thestyle a răspuns:

Hey july..ai facebook?

| Giulia97Anna explică (pentru thestyle):

Da.

| thestyle a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Mil dai si mie.te rog

| Giulia97Anna explică (pentru thestyle):

Bine,dar pe privat.

| davidpopescu123 a răspuns:

Linkul tau e invalid!

| Giulia97Anna explică (pentru davidpopescu123):

Acum este valid, am rezolvat problema happy

| davidpopescu123 a răspuns:

Wow arati foarte bine sincer vorbind nu am de ce sa te mint nici macar nu te cunosc deci nu am nimic de castigat daca te mint! arai foarte foarte binewinking