| demondangerous a întrebat:

Vreau sa fac o schimbare. Am parul la radacina saten apoi e din ce in ce mai deschis[ saten deschis] pana la varfuri, unde e blond. Daca ma dau cu nuantator : http://www.garnier.ro/......color.aspx [[ ca acesta]], se va prinde nuantatorul? va fi uniform colorat sau se va prinde doar la varfuri sau suvitele mai deschise? Se va deschide cat de cat culoarea parului? Funda si voturi!

1 răspuns:
| laraaaa a răspuns:

Culoarea nu va fi uniforma pentru ca, cum ai spus tu, ai mai multe culori de la saten la blond. deci, culoarea rezultata va fi de la saten deschis[la radacina] la blond perla[culoarea de pe cutie]. Si, fi sigura ca nu va rezulta culoarea care o arata pentru ca depinde de fiecare culoare a parului. Astept sa imi spui ce ai facut si cum ti a iesit [in caz ca o vei folosi sau te vei razgandi] :* te pup!