| Sapphire a întrebat:

Funda! Sunt intr-o mare dilema. Am 2 vopsele de la Garnier si nu stiu pe care sa o incerc avand in vedere ca am tenul creol.
Acestea sunt: http://www.efarma.ro/images/products/img_4532_2.jpg
http://www.garnier.ro/......color.aspx
Ce culoare credeti ca mi s-ar potrivi? Nuantele in realitate sunt putin mai deschise fata de cum arata pe net.

Răspuns Câştigător
| geoanarandi a răspuns:

Prima e mai frumoasa
sh a doua
poti sa le folosesti pe amandoua
sau sa le combini
mai intai vopsesteti tot parum cu vopseaua mai inchisa sh dupa poti sa te nuantezi cu cea deschisa
astfel parul tau va avea un aspect mult mai interesant

5 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Eu zic ca a doua. happy

| Tweetymrrr a răspuns:

Crezi tu ca la tenul` tau s-ar potrivi una dintre cele douathinking Eu am ramas in dubii.mmm:Incearc-o pe prima, dar iti zic eu ca nu prea merg... tinand cont ca ai tenul creol, iti trebuie un castaniu cu tente rosscate. asa zic eu...happy
BFThA`!

| pwp a răspuns:

A 2-a love struck

| amc a răspuns:

Eu zic ca a doua la tenul masliniu se potriveste culori mai inchise de parhappy

| unknowniderror_8413 a răspuns:

4 saten