| Adorsafiucopil a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un demanchiant pentru tenul gras-mixt, dar nu prea am idee care este cel mai bun. Voi ce mi-ati recomanda? thinking

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Garnier

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Laptele demachiant Doina sau emulsia cu castraveti tot de la Doina.

| baf a răspuns:

Pai ..sunt multe.depinde care este suma de care dispui. poti sa iti iei din farmacie. uite aici online http://www.webfarm.ro/.e foarte buna farmacia asta, in partea din stanga sunt categoriile si gasesti acolo.cel mai bine iti cunosti tu tenul..mai e yves roche.e o firma foarte buna si mie imi plac si produsele de la oriflame. poti sa mergi si in mall.sunt magazine de specialitate acolo. acum eu pot sa iti dau multe nume de produse, insa tu stii cel mai bine de ce ai nevoie.tu trebuie sa te incadrezi in bani si sa iti satisfaci toate cerintele:* succes!

| Adorsafiucopil explică (pentru baf):

Tu pe care o folosesti?

| baf a răspuns (pentru Adorsafiucopil):

Eu am un ten dificil ..am probleme cu el ..in momentul de fata am un gel de curatare de la oriflame. unul albastru pentru ten gras si puncte negre si lotiune tonica si o crema ..insa am folosit si de la effaclar roche posay un gel de curatare ..pentru ochi folosesc o crema, de obicei ..nu un demachiant special ..si apoi mai folosesc crema contur. cele de la oriflame sunt din gama pure skin..eu sunt reprezentant ..mai demult am fost si la avon, insa acele produse mai rau imi faceau ..si de la oriflame am incercat multe pana cand am gasit ceva sa mi se potriveasca ..astea imi fac bine ..am mai folosit unele cu arbore de ceai inainte.dar nu erau ok..de cele mai multe ori trebuie sa vezi ce ti se potriveste, sa incerci.am fost la dermatolog si mi-a recomandat o solutie facuta la laborator si mi se imbacsise tenul rau de tot ..asa ca nici dermatologii nu stiu de cele mai multe ori de ce ai nevoie ..depinde si de varsta.na ..eu am avut mereu probleme si de aia zic ca nu stie nimeni ce ti se potriveste, daca e sa te iei dupa etichete poti sa cumperi un lucru scump si sa nu fie bun de nimic.