| anndrada98 a întrebat:

Vreau sa ma tund dar nu stiu cum sad Am parul foarte cret si ma pot pieptana numa dupa ce ma spal cand e ud. Ce frizura mi s-ar potrivi... Sincer mie imi place tipul de frizura emo ( nu sunt emo si nu sunt fan emo dar iubesc frizurile lor - a fetelor ) si vreau sa va mai intreb daca mi-ar sta bine cu breton big grin
Funda si vooot :*

5 răspunsuri:
| CupCake97 a răspuns:

Fetelor cu parul cret nu le sta bine cu breton. eu zic sa-ti lasi parul lung pentru ca daca te tunzi scurt o sa ai o frizura...afro...poti s-o cauti pe net, la imagini, pe alexia talavutis(din pariu cu viaataP)

| Bєshka a răspuns:

Pai cum ti-ar sta cu breton..asta depinde de forma fetei.Si fetele emo au parul lung asa ca doar in scari trebuie sa te tunzi in cateva locuri.Si daca vrei breton atunci trebuie sa ti-o faci cu placa, si tot parul ca sa stea asa.

| IoanaaAa3 a răspuns:

Depinde cum ai forma capului. Eu aș spune dacă ești creață să nu te tunzi foarte scurt, deoarece o să devii o mică oițăbig grin(Crede-mă că știu ce spunlaughing ) Și ar fi fain cu breton, dacă îl vei îndrepta.
Bafta!:]

| meinefritz a răspuns:

Mai intai precizeaza in ce parte a corpului vrei sa te tunzi, foarte cret este in multe locuri.