| zoozolina a întrebat:

Buna TPU. Vreau sa ma vopsesc. Am tenul deschis si ochii verzi. Crede-ti ca mi-ar sta bine roscata? big grin

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Sigur ti-ar sta bine! Dar te sfatuiesc sa te dai cu nuantator roscat inainte, ca sa vezi cum ti-ar sta, iar daca iti place rezultatul, abia apoi sa folosesti vopsea permanenta!
Bafta:*

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde ce fel de roşcat.
Lasă specialistul să decidă, nu te apuca de experimentat singură.

| mona a răspuns:

Un roscat mai inchis ar merge

| Ichnat a răspuns:

Da, dar sa fie mai inchisa culoare happy

| Katoky a răspuns:

Da dar poti intra pe un sait si pui o poza cu tine si poti sa iti ''vopsesti'' parul pe sait sa vezi ce tr-ar prinde bine e sfatul meu.

| kx123 a răspuns:

Desigur. Un roscat inchis cred ca te-ar prinde foarte bine.

| Elenutxz19999 a răspuns:

Si eu tot asa sunt tot asa cu tenul deschis, ochi verzi si roscata si imi place cum imi sta, dar depinde si de tine, daca vrei pune o poza cu tine ca sa vedem si asa putem sa-ti zicem, daca vreiwinking

| Roobeertaa a răspuns:

Mai bine ti-ai face parul cu anumite programe..sa il colorezi ca dupa sa nu regreti ca ti-ai facut asta..si eu am ochii verzi si tenul deschis si sunt blonda..am incercat roscat deschis era oribil iar brunetu' ma imbatranea.

| DalyDanyOana a răspuns:

Nu ti-ar sta bine roscata.ti-ar sta bine fosforescenta

| zoozolina explică (pentru DalyDanyOana):

Asa sa te faci tu! big grin

| DianaDidi95 a răspuns (pentru zoozolina):

Bine spus! laughing Of, of. Rea e lumea in ziua de azi! rolling eyes
Merci pentru fundita :*

| zoozolina explică (pentru DianaDidi95):

Cu placere! :*

| SimilarToRain a răspuns:

Ti-ar sta super, te asigur! Roscatele naturale au ochii verzi sau albastrii si tenul deschis, deci incearca. Nu iti recomand decolorarea sau vopseaua permanenta, incearca henna. Henna e o planta, deci e 100% naturala, si foarte multa lume spune ca ofera un luciu natural parului fata de vopseaua chimica. Eu sunt roscata, si vreau sa incep sa ma vopsesc cu henna, vopseaua chimica mi-a uscat si mi-a subtiat parul, iar acum cade groaznic. Deci incepe cu un nuantator, iar daca iti place, continua cu henna. happy

| spioanele3 a răspuns:

Da,fetelor cu ochii verzi le sta bine cu rosu in general... roscat, inchis

| MaryMary4 a răspuns:

Da, de cele mai multe ori roscatele au ochi verzi si ten deschis. Si da ti-ar sta bine. Ar trebui sa te bucuri pentru ca nu oricine poate avea toate astea la un loc de exemplu tu ai trasaturi British si asta e super.