| Alexandra2104 a întrebat:

Vreau sa va întreb ce parere aveți despre șamponul Parusan, dacă ați folosit cum a fost? Si daca știți șampoane care indesesc parul si ajuta la creșterea lui?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu există șampon care să ajute la creșterea părului. Cel mai bun tratament pentru a face păru să crească mai repede e uleiul de ricin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul creste din bulb, bulbul este in interiorul capului, daca vrei sa-ti creasca parul mai repede foloseste suplimente alimentare si consuma multe sucuri naturale.

| Albastru_Copil_1990 a răspuns:

Mai bine folosesti sampunul de maini pe par sau sapun facut in casa decat toate sapunurile care cica ajuta la cresterea parului si mai dregraba incetineste cresterea nici ala de maini si de casa no sa te mai ajute dar macar no sa-i mai cata atat de mult par in caz cati cade tati recomanda sa nu te vopsesti in cap ca vopselel de par fac sa-i cada o gramada de par de vrei sa te vopsesti in cap vopsestete odada sau de doua ori pe an.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Albastru_Copil_1990):

Cine dracu te lasa pe tine la calculator?