| Vanity a întrebat:

Zilele acestea m-am interesat sa-mi cumpar o placa pentru par. Problema e ca mi-as dori ceva de buna calitate care sa nu deterioreze parul asa cum face o placa obisnuita. Va rog din suflet sa-mi recomandati si mie o placa cu ioni si sa-mi spuneti cam cat costa. Multumeesc!

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

O placa cu ceramica si o solutie de par
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Mylifeispink a răspuns:

Heii. Cele mai bune sunt de la Remington love struck Shine therapy S9950 si Pearl S9500. Poti intra pe remington-style.ro sa te convingi din filmulete de prezentare si comentarii. In real se gasesc uneori la reducere si pot ajunge la 100 si ceva de lei. Ele normal sunt 200-250 lei. Sta parul drept aproape o saptamana [ tinand cont ca eu am parul cret si foarte infoiat ]. Si pentru a fi sigura ca nu se arde parul poti folosi ulei de par de farmacie este cam 10 lei. Sper ca ti-am fost de ajutor :*.

| XxPufulettexX a răspuns:

Iati placa de par cu ceramica costa 80 lei nu arede parul!