| alexandraplay a întrebat:

Buna TPUva rog sa-mi spuneti ce sampon sa foosesc ca sa am parul stralucitor si sa miroasa frumos mereu si pentru a avea pielea fina si frumoasa si buze moi si sa nu mai fie crapate fundita+ vot va rog help me!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:X incearca samponul nivea diamond gloss:X:X:X e minunat lasa parul superbhappy balsam de buze nivea, orice felhappy si crema de corp nivea cea clasica cu albastru:X:X!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zuzualina a răspuns:

Nu vrei si silicoane?

ok, deci...sampon acum depinde ce fel de par ai

pentru piele poti incerca o lotiune, eu o folosesc pe asta

http://www.google.ro/......tp?/imgres

buze--un balsam, eu il am pe asta si e f bun http://www.google.ro/......tp?/imgres

sper ca te-am ajutat

| garetbora a răspuns:

Sanpon de buze, e bun... laughing
Nu pot sa iti dau o recomandare foarte buna, dar poti folosi aproape orice sampon din reclamele de la tv pentru fete, cat despre buze, da cu ruj sau strugurel

| lexia01 a răspuns:

Eu iti zic pentru sampon sa mergi pe Elseve(cel roz) sau Gervital( se pastreaza si mirosul mult), eventual pentru miros sa iti iei un spray de par pe care sa-l aplici dupa baie asa iti va ramane singur un miros placut.Cat despre ten masti cu argila de 2 ori pe saptamana si o crema pe baza extractului de melc(Herbagen 45- 50 ron sau o crema pe baza de aloee Geroviatal 20 ron), iar despre buze balsam Niveea (sunt multe arome) sau ulei de masline aplicat noaptea.