| pynnk a întrebat:

Un sampon bun pentru parul vopsit care sa miroasa si frumos?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mirunelu a răspuns:

Eu folosesc Garnier cu merisor si ulei de argan, miroase super si are si balsam, recomand si balsam ca iti face parul mai ok. Au sticla rosie si scrie pe ele ca sunt pentru par vopsit. Sunt bune, eu sunt multumita.

| PsychologistT a răspuns:

L'oreal Elseve pe rosu, pentru parul vopsit.

| Patty03 a răspuns:

De la syoss sunt cele mai bune pentru parul vopsit....prietena mea o foloseste si zice ca e excelenta ^_^

| IreneMay a răspuns:

Sampon de la Garnier pentru par vopsit (are stila rosie) si balsam de la L'oreal Elseve (rosu). Sunt vopsita recent si asta folosesc eu si le recomand happy, miros bine amandoua.
Din cate mi s-a spus Syoss nu e foarte bun, in materie de orice vrei tu. happy

| anastasia907 a răspuns:

Incearca elseve color vive

| BuburazaCm26 a răspuns:

Daca toti folosesc Garnier si Syoss atunci foloseste si tu un dex, iti zic sigur ca o sa-ti fie de foloswinking