| lyTTTT a întrebat:

Stiti vreun sampon care face parul sa miroasa frumos? :d

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când cumperi șamponul trebuie să vezi dacă are miros puternic sau nu.
Pa, pa.

| inger02 a răspuns:

Head& shoulders ocean energy :X

| Dollicious a răspuns:

Eh, in ziua de azi ce sampon nu miroase frumos?oh go on
Pentru miros, ti le recomand pe cele de la Schauma sau Wash&Go!

| lauralovefashion a răspuns:

Incearca samponul de la Elseve cu laptisor de matca.Este foarte bun(spala si bine, regenereaza parul si ramane mirosul). Sper ca te-am ajutat!
Funda?happy

| Ađřıαηηα a răspuns:

Nivea ala nouwinking laughing e superb.Iti miroase parul mai ceva ca o gradina de trandafirihee hee

| m3m0 a răspuns:

Eu folosesc pantene pro v, si imi place cum miroase

| lol2 a răspuns:

Eu folosesc Wash and go si miroase foarte frumoshappy!

| Maddox a răspuns:

Sau poti incerca Dove. Miroase forte binewinking!

| Clucy a răspuns:

Foloseste OTET DE MERE laughing)))))), Wash and go, niveia, syoss etc...