| username_4595 a întrebat:

Buna tuturor :*. As vrea sa stiu cum pot sa-mi deschid culoarea parului in mod natural. Mentionez ca sunt bruneta.

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

POi ceaiul de musetel trebuie folosit la clatire dupa fiecare spalare a parului.Iar cu apa oxigenata iti clatesti parul si lasi sa actioneze vreo 20 de min si mai repeti procedeul dupa o saptamana.Sigur se va vedea diferenta f mare dupa 2 saptamani. Apoi renunta la apa oxigenata si ramai la ceaiul de musetelwinking

7 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

POti sa incerci clatirea cu ceai de musetel(dupa fiecare spalare caci rezultatele se vor vedea in timp)si/sau folosirea apei oxigenate pentru deschiderea culorii parului.(dar mare grija la concentratia apei oxigenate, s-ar putea sa ti-l distruga daca este prea mare).Pot sa-ti spun din propria experienta ca radacinile nu se vor vedea urat ca si cum ai fi fost vopsita.Culoarea va fi la varfuri f deschisa, la jumatatea parului cu un ton mai inchisa, si tot mai inchisa spre radacina.Va arata frumos, natural si interesantwinkingAm mai dat o gramada de sfaturi despre par si despre deschiderea lui naturala.Succes!happy

Răspuns utilizator avertizat
| AnaBlackVampire a răspuns:

Salutare!

La magasine de cosmetice/creme sau chiar farmacii (cred) gasesti sticlute ca de sampon sau gel de dus cu spray care se aplica pe par uscat si dupa mai multe aplicari se deschide la culoare.

Bye!

| avon a răspuns:

Iti recomand o vopsea avon cat mai aproape de culoarea ta un saten dar deschide culoarea 18.99 tel 0737054632

| username_4595 explică:

Ceaiul de musetel deschide culoarea parului chiar daca sunt bruneta?

| username_4595 explică:

AnaBlackVampire, nu stii cum se numesc solutiile sau de la ce firma sunt?

| username_4595 explică:

Roxxy, cam dupa cat timp se vad rezultatele?