| Daliana :) a întrebat:

As vrea si eu o parere despre cea mai buna vopsea fara amoniac. Sunt bruneta natural si as vrea sa mi mai inchid putin culoarea parului? Ceva pareri despre vopsele fara amoniac pe care le ati incercat (avantaje, dezavantaje, in cat timp se duce culoarea, etc)? Mentionez faptul ca nu as vrea sa mi reziste foarte mult culoarea. Multumesc frumos, pupici!

3 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Cea mai buna vopsea de par fara amoniac este L'oreal. Bafta!

| supermamici a răspuns:

Esti insarcinata de vrei sa folosesti fara amoniac? In alta ordine de idei nu prea "prind"

| gianyg a răspuns:

Nu rezista din pacate...Fixatorul este tocmai amoniacul. Incearca la un produs cu hena(e o planta). Este in plafar/ farmacii.
Eu am folosit 3-4 ani LONDA - nuantator. Partea buna e ca... dupa fiecare spalare e o alta culoare...