| Mariaaaaa02 a întrebat:

Buna Tuturor!
...desi am citit toate intrebarile si raspunsurile de pe site in legatura cu caderea parului,vreau sa stiu ce poate fi mai eficient si bun pana la urma, ce tratament impotriva caderii parului este mult mai bun si il pot aplica cu incredere? Multumesc

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pasagera.ro/cresterea-si-caderea-parului.html
" : În ultimul an s-a studiat și dovedit că există un alt ingredient la fel de eficient ca minoxidilul și anume nanoxidil, cu mai puține reacții adverse. Cele două substanțe pot fi folosite și concomintent. "
Daca te lasa sufletul sa dai banii pe ele e ok :)). Daca nu, incearca sa nu te mai stresezi, sa folosesti perii de calitate si sa eviti factorii care produc caderea.

| Mariaaaaa02 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns, cred ca stersul e devina, pentru caderea parului...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariaaaaa02):

Si lipsa unor vitamine.

| manuel72 a răspuns:

Cu ani in urma, o prietena de-a mea avea o problema asemanatoare.I-am trimis niste sampoane cu crescina si in scurt timp mi-a spus ca rezultatele se vad.Incearca asa.
https://www.google.it/......ps?/search