| swooyl a întrebat:

Buna tuturor...
Eu folosesc o masca pentru par pe care o prepar din uleiuri,vitamine, lamaie si drojdie....trebuie sa o tin in par doua ore...dar s-a intamplat de cateva ori sa o pastrez in par 5-6 ore ptc am adormit cu ea...folosesc ulei de ricin si de argan si vitamina a...intrebarea mea e... daca o tin mai mult de doua ore...se poate deteriora parul? sau se poate arde?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca pui lamaie multa, ar putea sa iti decoloreze parul(asta in caz ca este inchis la culoare) in rest nu vad ce rau ar putea sa se produca.
O zi bunahappy