| madamadalinuta a întrebat:

Buna tututor :]. Am o problema. adica nu e chiar o problema. sper sa ma ajutati :]. Deci am par mediu. si foarte rar il fac cu placa. chiar nu stiu cum sa mi. l fac. nu mi-l pot impleti. stiti ceva metode de impletit? sau cum sa il fac sa creasa mai repede. Ajurorr. va rooooog. fundita :X!

Răspuns Câştigător
| HypnoticA a răspuns:

Http://ale-fashion-xo.blogspot.com/2011/03/hot-trend-cozile-impletite.html sunt poze cu impletituri si dupa ele 3 tutoriale cum sa te impletesti chiar daca ai parul mediu. sunt utile si usor de facut. Sper ca ti-a fost de folos! Bye

1 răspuns:
| Anca a răspuns:

Stilistul meu, e cel mai bun din oras si NU foloseste placa niciodata.
Mi-a spus de fiecare data sa renunt si eu definitiv la ea. E o folosesc rar, cand ma grabesc undeva f tare si trebuie sa-l aranjez repede.

Cumpara-ti o perie rotativa! E mult mai putin nociva!