| Dyony01 a întrebat:

Ulterior am avut 53 de kg, am fost la sala si am reusit sa dau jos cateva. Acum am 48-49, Dar mi-au aparut niste vergeturi foarte urate pe sani, nu mi se pare ca mi s-au micsorat. E posibil sa inceapa sa creasca brusc? Sau se micsoreaza? Dar cum pot scapa de el, inca sunt roz, nu sunt albe. Mai este vreo sansa de a scapa de ele?

2 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

Vergeturi pe sani au toate fetele, unele mai vizibile altele mai putin vizibile. Mai ales daca ai sanii mai mari. Daca sunt inca roz, gasesti diverse creme sau geluri pe la farmacii si s-ar putea sa scapi de ele.

| Anonymous996 a răspuns:

Scapi de ele doar daca daca le dai cu un fel de gel special de la farmacie sau nu mai stiu unde. Dar poti scapa de ele si vb fff serios daca un baiat isi da drumu pe sanii tai si vb fff serios.