| vanessavane a întrebat:

Unde se poate da gaura in buric in Craiova? Vreau un salon mai bunhappy Si..cam cat costa? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna si tu un interlop tigan, ca e plina Craiova de ei, si te rezolva el cu seriozitatea si, mai ales, profesionalism.

| vanessavane explică (pentru anonim_4396):

Nu este pentru mine...winking Cata ironie...

| Mitzac a răspuns:

Pai cel mai bine mergi la spital si iti face acolo cu branula si in 5 min e gatabig grin

| vanessavane explică (pentru Mitzac):

As fi vrut sa stiu unde se da cu pistolul pentru ca am auztit ca doare mai putin:d

| Mitzac a răspuns (pentru vanessavane):

Asculta la mine prietena mea am fost la spital in 5 min a fost gata nu a simtit nimica si cu pistolul se poate infecta acolo pune branula pune pirsu si gata:d daca vrei mai da si cu spay care amorteste:d sper sa fii multumita acumbig grintongue:*

| Mitzac a răspuns:

Mai bine mergi la spital si iti face acolo in 5 min si nici nu simtibig grinbig grin