| Iubireameamika a întrebat:

Buna, urmeaza sa fac cununia religioasa in septembrie, cu ce sa ma imbrac, nu vreau sa port rochie de mireasa, dati-mi o idee cu ce sa ma imbrac, dupa cununie facem si botezul copilului nostru. Cu ce as putea sa ma imbrac, nevrand rochie de mireasa?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi ca gasesti rochii frumoase de ocazie nu de mireasa cauta pe siteuri de haine, si pantofi tot pe aceste siteuri gasesti. Succes.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Curios. Orice fata isi doreste sa fie imbracata in rochie de mireasa la nunta ei. Ne intrebi pe noi daca sa faci si botezul copilului?
Ma refer la atatea semne de intrebare pe care le-ai pus.

| Iubireameamika explică (pentru darrio2007):

Nu erau semne de intrebare, erau emoticoane.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru funda

| Werrich a răspuns:

"Dupa cununie facem si botezul copilului nostru", invitatii vor da 2 plicuri de bani la restaurant sau doar 1 plic?

| Iubireameamika explică (pentru Werrich):

Nu vor da nimic, noi suntem in Anglia vor fi doar cativa amici de ii avem aici, botezul mi-ar fi placut sa il fac acasa cu familia si prietenii mei dar nu putem sa ii facem la copil actele asa de repede pentru a-l putea scoate din Anglia. Ne gandim ca trebuie sa botezam copilul, nu il putem lasa asa pana la un an. Cat despre cununie am fost constansii de preot sa o facem, altfel nu ne boteaza copilul, nu ne place ideea asta deloc dar trebuie botezat baiatul

| romeo78 a răspuns:

Există la magazinele pentru rochii de mireasă? și ținute pentru logodnă.
În primul rând, septembrie va fi o lună caldă, deci ceva lejer, confortabil. O culoare care vă place, dar deschisă. Dar, și o rochie care să vă permită mișcări ușoare, ținând cont că aveți copil.
Casă de piatră!

| yooshi a răspuns:

Nu mai esti in 1900 toamna, sunt oameni ca toti oamenii, faptul ca au un copil nu ii face "destrabalati"

| Davidandrwi a răspuns:

Imbraca-te in negru complet