| Rinadry a întrebat:

Buna va rog mult spuneti-mi cumsa ma ingras...am 15 ani 1.70 si 43-44kg si oricat as manca nu se pune nimic nu stiu ce sa mai fac.Va rog ajutati-ma fara jigniri dau funda:*!

11 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Nu e de joaca. Ar trebui sa mergi la un doctor, deoarece s-ar putea sa suferi de bulimie. In orice caz, daca vrei sa te ingrasi ar trebui sa mananci cel putin 4 mese pe zi, eventual poti lua chiar si cateva suplimente (aceste suplimente te ajuta sa iti maresti masa musculara). Toate cele bune! ♥

| Rinadry explică (pentru ピンク):

Dar chestia ii ca tota familia mea ii slba dar no chiar imi doresc sa ma ingrasbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este si prietena mea. Insa, ar trebui sa te bucuri de o asemenea calitate. Unele isi doresc un corp ca al tau. Nu te poti ingrasa, asa e metabolismul tau. Peste 6 ani, corpul o sa faca niste schimbari si tot ce mananci o sa se depuna. Nu folosi pastile, nu este cazu! Bucura-te de corp asa cum este cat il ai.

| Rinadry explică (pentru anonim_4396):

Cumsa ma pot bucura cand toti se uita la mine deparca as fi o ciudata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rinadry):

Nu esti ciudata. Ti se pare tie ca se uita asa. Ei se uita cu invidie. Pentru ca ei nu au ce ai tu. Ei nu pot ajunge niciodata asa. Deci, nu iti mai face griji!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cat e de frumos sa fii slaba, pe atat poti fi si de frumoasa, si poate fi sanatos, nu te grabi sa te ingrasi, nu incerca sa te ingrasi cu toate prostiile. O sa vina de la sine mai incolo, ai incredere.

| Rinadry explică (pentru anonim_4396):

Da stiu dar sunt prea slaba la varsta si la inaltimea mea zici ca sunt un scheletcrying

| Cosmin86 a răspuns (pentru Rinadry):

Du-te la nutritionist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e asa rau! Nu esti singura si, multe si-ar dori sa arate ca tine. Fii constienta de lucrul asta

| andreimada a răspuns:

Fix asta ma intreb si eu sad...happy dar nu gasesc solutia ori ca mananc ori ca nu tot la atatea Kg raman sad

| IasminaMaria a răspuns:

Buna! Asa sunt si eu dar am pus 2 kg intr-o lunatongue
Daca vrei sa te mai ingrasi incearca mananci la orice mancare(nu dulciuri)paine, chiar si daca e doar o salata sau carne