| piisycutzza a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie niste impachetari pentru slabit facute acasa si cam in cat timp o sa-si arate efectul?

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

As putea sa-ti propun un supliment care m-a ajutat sa slabesc peste 14 kg in aproape 3 luni de zile. In perioada tratamentului am consumat in jur de 2-3 litri de apa zilnic si tot zilnic, 20-30 min diferite exercitii : abdomene, flotari ( cum se spune "femeiesti"). Link-ul de comanda al produsului : http://jurnalzilnic.com/sanatate/medicii-au-ramas-surprinsi/

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca ai slabi de la impachetari facute acasa nu crezi ca am fi toate manechine?
Vrei sa slabesti, pune osul la treaba! Miscare plus mancat sanatos si echilibrat.

| SmartAntonina a răspuns:

Buna,
Ai putea sa faci cura de detoxifiere cu seminte de in, este foarte simpla, ieftina si garantat te vei simti ca noua (mai dai si cateva kg jos)
Cura dureaza 3 saptamani, se face dimineata pe nemancate:
-in prima sapt: o lingurita de seminte de in proaspat macinate, amestecata cu 100ml kefir sau iaurt;
- saptamana 2: 2 lingurite de in, amestecate cu 100 ml iaurt sau kefir
- sapt 3: 3 lingurite am cu 150 ml iaurt sau kefir
Foarte important! Trebuie sa bei obligatoriu 2 litri de apa pe zi si semintele sa fie rasnite/zdrobite inainte de preparare.
La mine a functionat, pe langa starea de spirit excelenta am slabit si 3 kg (fara alt regim) am mancat normal.
Pentru impachetari poti merge la un salon: http://labellefemme.ro/servicii/cosmetica-corporala

| nimic_7914 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un nutritionist acesta poate sa-ti faca o dieta ca sa slabesti sau poti sa inlocuiesti anumite alimente in loc de cartofi prajiti sau dulciuri poti sa mananc niste broccoli sau morcov fiert cu piept de pui la gratar, curcan sau vita sa incerci sa nu mananci dupa ora 6-7 poti sa faci si niste exercitii in paralel.In tot acest timp ai putea sa faci si masaj anticelulitic care este foarte bun, mai este buna si electrostimularea pentru intarirea muschilor odata ce slabesti pielea se lasa si sa nu te infometezi niciodata.