| xxDudaxx a întrebat:

Stiti cumva ce tratamente de slabit as putea face acasa? (de ex impachetari sau chestii dinastea, nu ma refer la pastile sau tratamente costisitoare)

Răspuns Câştigător
| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Păi dacă vrei să slăbești ar fi indicat să mănânci mai mult fructe și legume, carne mai rar. Să faci cât mai mult sport. De exemplu să începi să fugi. Mult succes!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| xxDudaxx explică:

Poti sa nu mai dai site-uri tampite, cu predispozitie catre virusi? Multumesc!

| wolder a răspuns:

Am o prietena care e putin grasuta.
Ea face alergari dimineata si seara. Alearga ori singura prin oras ori cu prietenii dimineata pana sa se incalzeasca de le 7 pana la 9 si seara de l 7 pana l 9-10.
Se vede ca a mai dat jos de pe ea putin si tine foarte putin regim mi-a zis ca mananca mult orez ca ii place si carne fiarta evita prajelile.
Fa si tu asa. Si in plus cauta pe net exercitii fizice ptt slabit prietena meaa face vreo 30 de min si exercitii si fac si eu ca sa-mi tonific corpul pentru ca eu nu trebuie sa slabesc.
Mult succesc. Si sa stii ca pastilele de slabit nu iti fac bine sa nu iei.

| xxDudaxx explică (pentru wolder):

Stiu si eu cam tot ce trebuie despre diete.Ma refeream la tartamente pentru piele. Diferite masti, creme, scrub-uri. Oricum iti multumesc.Mi-ai fost de ajutor!:*

| wolder a răspuns (pentru xxDudaxx):

Nu prea ma pricep la asa ceva:d Am spus doar ce stiu! big grin Mult sucees la slabit thumbs up love struck

| xxDudaxx explică (pentru wolder):

Multumesc!:*