| Frumushka a întrebat:

Bunahappy ! Vara asta vreau sa-mi schimb culoarea parului, sunt saten si vreau sa-l decolorez ca sa ma fac blonda. Problema este ca, in momentul in care parul incepe sa creasca o sa se vada radacinile saten(presupun, adica sunt cam sigura) asa ca va intreb daca exista "ceva" prin care parul sa-mi cresca blond. big grin

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

In primul rand, o sa regreti ca te vopsesti blonda...iar in al doilea rand, nu exista nimic care sa iti faca parul sa creasca blond.sincer,eu regret ca m-am vopsit, pentru ca acum, am parul ca dracu.numai bine!

| Frumushka explică:

Mersi.dar eu nu ma vopsesc, doar mi-l decolorezbig grin