| 123321998896768 a întrebat:

vreau rasp. multe si rapid! dau fundita si voturi! vreau niste conturi pe lady popular nivele mai mari 10-20 sau spuneti-mi niste jocuri (in romana sau engleza) ca lady popular! va rog cele mai multe jocuri sa fie in romana! mersi...kisses scuze categ.

2 răspunsuri:
| georgikk a răspuns:

Sincer am un cont de 23 de lady popular dar ti las da cu ce mai mare drag ca eu oricum nu il imi folosesc, dar cred c acu am muncit si eu sa il am asa ar trebuisa muncesti si tu nu o lua in num de rau, incearca sa cresti tu nivele.eu iti urez succes, si daca ai vreo nelamurire sau te-ai incutract pe undeva in joc spune-mi ca te ajut cu cea mai mare placere!

| Deeasweet52 a răspuns (pentru georgikk):

Mi-l dai mie te rog!