| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

vreau sa am o rochita foarte frumoasa la banchetul din clasa a 8-a, si am gasit asta:
http://www.riverisland.com/......ess-635257
O ador! mi se pare superba >:
Vreau parerea voastra, sa stiu daca mi se potriveste.
Am pielea deschisa la culoare, picioarele lungi, sunt slaba, am sanii cam mici dar rezolv eu cu un sutien cu push-up, parul saten.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
E foarte dragut si curelusa din talie o scoate in evidenta. Este o rochie de printesica perfecta pentu banchet.

| Bondarel99 a răspuns:

E superba dar ai grija ce accesorii si ce pantofi alegi ca sa nu strici tinuta, rochia trebuie sa fie piesa de rezistenta.Si pentru nimic in lume sa nu porti dres negru pentru va arata groaznic.In rest ti-am zis e superba happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

E superba, daca as fi in locul tau as cumpara-o fara sa stau pe ganduri.

| Kasia a răspuns:

Da da da e fooarte frumoasa:X
perfecta.big grin

| lLavil a răspuns:

E frumoasa si cred ca o sa ti se potriveasca!