| ramona_4785 a întrebat:

Buna vreau sa cumpar o vopsea de par ce mi-ati recomanda, care credeti ca deterioreaza mai putin parul?(mentionez ca vreau o vopsea de culoare neagra)mersi anticipat tongue

Răspuns Câştigător
| adinakaty a răspuns:

Daca vrei ceva care sa nu iti deterioreze parul foloseste o vopsea fara amoniac sau un nuantator dar sunt de scurta durata.Eu spre exemplu ma vopsesc cu aroma, tot negru de vreo 8 ani si sunt foarte multumita ca este singura vopsea care nu imi curge de pe par si il regenereaza

2 răspunsuri:
| Beykutza a răspuns:

Eu iti recomand "LONDA" si "LOREAL" sunt cele mai bune! Sper ca ti-am fost de ajutor te pup bye:-P!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma vopsesc de un an cu Garnier si sunt foarte multumita de ea! Persista si se aplica si foarte usor! Tu decizi! Multa bafta!