| BeHappyForMe a întrebat:

Sa vopsit cineva cu hena? se prinde culoare bine? as vrea sa ma vopesc si eu sa nu imi mai stric parul cu vopsea. dau fundita! mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Are si avantaje si dezavantaje, ca orice produs de infrumusetare.
Avantaje: nu iti ataca structura firului de par, ba chiar ti-l repara, henna in sine e un tratament.
Dezavantaje: daca dupa ce te vopsesti cu henna, vei vrea sa folosesti vopsea normala, nu iti va prinde culoarea, va trebui sa astepti sa iti creasca parul tau natural sau sa continui sa te vopsesti cu henna.
Cam atat, cred.

Răspuns utilizator avertizat