| CuTup3u a întrebat:

Buna!

Vreau sa fac o mica schimbare la parul meu, sunt baiat si am 18 ani si de vreo 4 ani mereu imi ridic parul cu gel in sus, tepi.
Vreau cateva idei de frizuri care nu necesita mult timp si sa o fac usor, sa nu ma chinui 15 min in oglinda...

De ex Freza lui Dorian popa, ce instrumente foloseste si cu ce se da ca sa ii stea parul asa? nu am idee cum sa il fac sa il am ca al lui... cel care ma ajuta primeste funda. :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta la gel daca poti