| Yufeny a întrebat:

Bună! Vreau să îmi cumpăr un parfum. Întrebarea mea este următoarea: credeţi că un parfum cumpărat de la duty-free este mai de calitate decât de la Sephora sau Marrionaud? Care este diferenţa şi care este posibilitatea sa nu iau ţeapă. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

S-a mai plans cineva de parfum cu costuri mici, aparent original, de la aceste duty free
daca iti place un anumit parfum recomand magazinele online (sau fizice, de ce nu?!) ale celor cunoscuti precum notino, Sephora, douglas etc

| Yufeny explică (pentru Simpatic):

Mulţumesc mult!

| Simpatic a răspuns (pentru Yufeny):

Cu placere

4 răspunsuri:
| blairelovesmusic a răspuns:

Recomand site-urile Sephora, Douglas, Notino, Parfimo, Elefant, Vivantis si Emag. Ele au parfumuri originale. Sephora si Douglas au magazine fizice in orasele mari.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Doamne fereste de magazinele alea.Acolo si daca respiri dai faliment.
Du-te in acele magazine fizice, testeaza, apoi cumpara de pe parfimo.ro.Sunt originale, si mult mai ieftine.
Daca te referi la acele magazine online gen duty free, sunt fake-uri.Parfumuri originale in duty free sunt doar in aeroport, dar, sincer, nu mi se par asa ieftine.